מטבחים מודרניים מקולקציית 2022

בחירת המטבח מאד חשובה ואף קריטית לאספקת עיצוב נכון עבור הבית. זהו אחד מהחדרים שצריכים להיות יותר מעוצבים, עם השקעה ניכרת בתחום. לכן, מאד מומלץ לבחור את אביזרי החדר רק בחנות המספקת תכולת מטבח או משווקת מטבחים שלמים על כל מוצריהם (לרוב, בחנות כזו לא מסופקת טכנולוגיה, אלא רק תשתית שיש והתקני אחסון מעץ). כאן תוכלו לקרוא על דוגמאות של כמה מטבחים מודרניים מעין אלו.

מטבח מודרני בעיצוב נקי
מטבח בעיצוב מודרני

מטבח מודרני כפרי חום במגוון עיצובים

בקולקציית מטבחים מודרניים תוכלו לבסס בבית מטבח בצבע חום. המשמעות היא שגם אם משטח העבודה יהיה עשוי אבן, היא תיראה כמו עץ בשל הגוון והטקסטורה. הארונות יהיו עשויים מעץ אמתי, ויכילו גם מגירות. ניתן לבסס בהם ידיות פרזול בצבע של פלטות הפתיחה או בצבע מעט שונה (למשל אדום לגוון כהה יותר או כתום לגוון בהיר יותר מהחום הטבעי). מטבח מודרני זה יתבסס ברובו על צורות קשתיות במשקופים ובידיות, ולעתים על צורות עגולות לחלוטין. במטבחים קטנים, יהיו הידיות טלסקופיות בצורת מעגל שלם, בעוד במטבחים גדולים הנטייה תהיה לספק ידיות גדולות אנכיות בצורת קשת. בחלק מהדגמים תוכלו ליהנות מדלתות בעיצוב קלאסי המבוסס על גילופים וחרוטים בסגנון וינטאג'.

מטבח בעיצוב מודרני לבן במגוון עיצובים

בקולקציית מטבחים זו אלו תוכלו לבסס בבית מטבח לבן. המשמעות היא שכל מקום במטבח יהיה לבן לחלוטין, אך יש לזה רמות שונות של גוונים: שלג הוא הלבן הבהיר ביותר, המוחלט. ניתן לבחור במקומו לבן מעושן שהוא מעט יותר כהה או שמנת שהוא לבן עם נטייה לחום בהיר. האחרון נקרא לעתים בכינוי "אופווייט" צורת הארונות תהיה חלקה בכל דלת, ללא פיתוחים וגילופים. גם שיש המטבח ייראה חלק, ולרוב מבריק עם השתקפות. ידיות הארון יתבססו על צורות מלבניות 4 קדקודים, לעתים אופקיות ולעתים אנכיות. לכל ארון יהיה משקוף בצורת מלבן דק או עבה. מומלץ לבחור אותו בהתאם לגודל החדר (ביחס ישר).

מטבחים מודרניים משולבים

במטבחים אלו תוכלו ליהנות גם מעיצובי וינטאג' וגם מעיצובים עכשוויים זה לצד זה. דוגמאות: מטבח פרובנס המבוסס על חום כהה כפרי בשילוב לבן שמנת ברכיבי הפרזול (כלומר בידיות הארון וסביב המדפים). עוד דוגמה היא מטבח מודרני כפרי. מטבח זה יבוסס על דלתות פיתוחים וגילופים בכל ארון ויקנה תחושה של עיצוב מן העבר, בעוד הגוון הלבן יקרב אותו לנוסח העיצוב המודרני.

השארת תגובה