דלתות פנים

בואו לרכוש דלתות פנים איכותיות, אקוסטיות, קלות לגרירה ובעלות טריקה שקטה במחירים מיוחדים ולא יד שניה! דלתות איכות חדשות מחכות לכם באולמות התצוגה במחירים מיוחדים לרגל פתיחת השנה! אם אתם סבורים כי לבית שלכם מגיעה הדלת הטובה ביותר לכל חדר וחדר, והעיצוב צריך לקרון מכל נקודה בדירה, מהרו לשריין לעצמכם דלתות פנים בעיצובים מובילים!

דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית לבית

דלתות הפנים שבמבצע מתוכננות היטב להצבה בכל סוגי הבתים; בעיצוב כפרי, בורגני, עתיק או מודרני. ניתן להטמיע בכל דלת צהרים או להשאירה במרקם חלק. ניתן להזמין דלת פיתוחים וגילופים בסגנון עתיק. חשוב לבצע את ההתאמות על פי עיצובו הקיים של הבית שלכם. בפסקה הבאה תוכלו ללמוד כיצד עושים זאת.

דלתות פנים לבחירה מהדמית מחשב

דלתות פנים במבצע הכי כדאי לבחור בהדמיית מחשב. הדמיית המחשב תספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת; צורות של דלתות, צבעים ואפילו מידות של כל דגם ודגם. חשוב לבחור בהתאם למראה הבית שלכם; לה שוות את הנעשה בו לנעשה על הדלתות עד למציאת נוסחה ייחודית של דלת פנים עבור כל חדר וחדר. דלתות אלה תסופקנה לכם במחירים מיוחדים לרגל פתיחת השנה. המכירה כוללת הובלה של הדלתות והתקנה בחדרי בתי הלקוחות. במסגרתה, תיבדק הדלת ותימסר לכם כשהיא מוכנה לשימושכם באופן מלא. כבר ביום הראשון תחושו את השינוי בדלת הכניסה החדשה המעטרת את חדרכם. בואו להבטיח לעצמכם את הטוב ביותר לבית!

לפרטים נוספים/פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו פרטיכם ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם

מוקד טלפוני בימים א-ה 09:00-13:00