* המחיר למשלמים במזומן וכולל מע"מ
* המחירים אינם כוללים הובלה והתקנה

מקלחונים

אם אתם מעוניינים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם, אחד האייטמים החשובים שאתם צריכים הוא המקלחון. מקלחונים הם האזורים הכי מענגים בחדר האמבטיה, אשר צריכים להקרין עבורכם הרגשת חמימות שתגרום לכם לא לרצות לצאת מהם. כאן, תוכלו ללמוד כיצד בוחרים מקלחוני בוטיק אשר יוסיפו נופך רב לחדר האמבטיה שלכם ויסבו לכם אושר אינסופי כאשר תבלו בפנים. לרגל פתיחת השנה, ניתן לרכוש מקלחונים במבצע – כולם חדשים ותוכננו בידי מיטב האדריכלים.

כך תבחרו מקלחונים במבצע

הדרך הטובה ביותר לבחור מקלחונים במבצע היא באמצעות הדמיית מחשב. בכך, אתם רואים את כל סוגי המקלחונים על מרקע המחשב שלכם, כשאתם נמצאים במתחם חדר האמבטיה ויכולים להסיק מה הדגם שיתאים ביותר. אם אתם מתלבטים, התייחסו לצורות ולצבעים השולטים בחדר, וכמובן לגודל החדר על מנת ליצור פרספקטיבה טובה. אם החדר מרגיש לכם קטן, אל תבחרו מקלחון עם משקופים עבים וידיות גדולות, ולהיפך; אם החדר גדול, יהיה זה מיותר לבחור מקלחון עם משקופים קטנים וידיות זעירות.

התאמת המקלחונים לצרכים שלכם

ניתן להוסיף אל מקלחונים מדפי אלומיניום אלחלד, מדפי נירוסטה, התקני הברגה שונים, שטיח למקלחון, ועוד. חשוב לבחור כלים אלו בהתאמה למה שאתם מורגלים בו במהלך הרחצה, וכמובן לנסות פתרונות חדשים. כשאתם קונים מקלחונים במבצע, אתם מקבלים במחיר מיוחד גם את אסופת האביזרים הללו אשר תהפוך את חוויית הרחצה שלכם למענגת במיוחד. בואו להתחדש במיטב אביזרי הבוטיק למקלחונים ולהפוך את חוויית הרחצה שלכם לבלתי נשכחת.