ועכשיו מבצע מטבח ב 13,400 ש"ח כולל מע"מ

מטבח גוף סנדוויץ' 10 מ' ב-13,400 ש"ח! במבחר דגמים עם ידית חרוטה, פרזול של בלום וטריקה שקטה, כולל שיש והתקנה.

המחיר לא כולל הובלה

* באילת: המבצע לא כולל שיש ולא כולל מע"מ

הדמיה של המטבח במבצע 13,400 ש"ח

מטבחים

עיצוב מטבחים היא אחת המשימות החשובות בבית. עיצוב יסודי של המטבח מעיד על עוצמה דקורטיבית של הבית כולו וכמובן מעניק לכם את העינוג הגדול ביותר כשאתם נמצאים בתוך חדר זה ומכינים את מזונכם. אם אתם סבורים כי הטוב ביותר הוא שמיועד עבור ביתכם, בואו ללמוד מהטובים ביותר איך לעצב מטבחים. חשוב לציין כי כל נדבך של הסבר אשר יפורט כאן ניתן להגשמה מעשית בביתכם במחירי מבצע חסרי תקדים לרגל פתיחת השנה.

ארונות בוטיק על פי הזמנה

מטבחים במבצע כוללים סט ארונות יוקרתי, כזה אשר יגרום לכם לא לרצות לצאת מהמטבח. ניתן להזמין ארונות עץ טבעי, פולימר או פורמייקה יוקרתיים בעיצובים מיוחדים. בואו לעצב לעצמכם קונסולת אחסון ייחודית במטבח בשילוב ארונות אי למטבח: משטח הגבהה המשמש לעיבוד מזון וכשולחן אשר מתחתיו – יחידות אחסון ארוניות בגדלים שונים למוצרים שונים.

מגירות מטבח יוקרתיות

בואו לשדרג את המטבח שלכם עם סט מגירות יוקרתי אשר יהיה תואם לסט הארונות, עשוי מחומרי בוטיק ומכיל מגירות קלות לשליפה ולאחסון. כל מגירה מכילה מרחב רב לאחסון חפצי מטבח בגדלים שונים. בואו להזמין אי למטבח משולב ארונות ומגירות יוקרה.

שיש קרמי מעוצב למטבח

ללא ספק המטבח אינו יכול להיקרא 'מעוצב' בלי שיש יוקרתי למטבח. בואו לרכוש שיש קרמי משובח בצבעים ובצורות שונים, מותאמים ומותאמות אישית. שיש המטבח נמכר כעת במחירי מבצע מיוחדים לרגל השקת מטבחים במבצע לנוכח פתיחת השנה החדשה. בואו להתחדש באריחי שיש למטבח חדישים אשר ייקחו אותו למעלה הבאה בתחום העיצוב הביתי!

לפרטים נוספים/פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו פרטיכם ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם