ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה מוגני מים במבצע!
חדרי אמבטיה רבים אינם מאוררים והאדים והלחות פוגעים בארונות האמבטיה מעץ ותוך זמן קצר יחסית, אנו עדים לארונות שהעץ מתנפח והבלאי גבוה.
פרפקט ליין מצאה עבורכם פתרון ויצאה בליין של ארונות אמבטיה העשויים מלוחות PVC’, עמידים למים.
הארונות מגיעים במספר צבעים ודוגמאות.
כנסו עוד היום לאחד מהסניפים שלנו וקבלו הצעה!

* התמונות להמחשה בלבד

השנה מתחדשים בארונות אמבטיה דקורטיביים במבצע! ארונות אמבטיה במבצע מוצעים לבתי אב לרגל פתיחת השנה החדשה, אז אם אתם רוצים ליהנות מארון עם יותר נפח, יותר גדול, יותר מעוצב, עם יותר אפשרויות, פתיחת השנה מזמנת לכם לא מעט הזדמנויות לעשות את זה. להלן המידע שאתם צריכים על מנת לבחור ארונות אמבטיה בוטיק לחדר הרחצה שלכם.

גודל החדר

לגודלו של חדר האמבטיה משמעות לא רק בלקיחת המידות אלא גם בפרספקטיבת החדר; אם החדר מאד קטן, רק ארונות אמבטיה קטנים ישלימו את החסר בצורה תקינה ללא יצירת עיוות בפרספקטיבה. אם החדר גדול רק ארונות גדולים יורגשו מבחינה דקורטיבית ולא ייראו כלא משפיעים על תבנית העיצוב במרחב. לכן, לפני שתבחרו עיצוב, דעו לאיזה ממד ארון אתם מכוונים, איך צריך להיראות עובי המשקוף של הארון וכיצד צריכות להיראות ידיות הפתיחה שלו. כמו כן, גבשו מראה למראתה הארון, כולל לעובי המסגרת שתעטוף אותה בהתאם לגודל החדר.

צבעים שולטים במרחב

כשאתם בדרך לרכישת ארונות אמבטיה במבצע מחיר נמוך, עדיין חשוב לדעת שאתם בוחרים את מה שמתאים לכם. הדרך הכי טובה לבדוק זאת היא להתייחס לצבעים השולטים במרחב החדר. אם החדר עטוף בצבעי עץ ובז’ – יתאים ארון אמבטיה חום, ואם הצבעים השולטים הם לבנים – יתאים ארון אמבטיה לבן.

צורות גיאומטריות בולטות במרחב

כמובן שארון האמבטיה צריך להתאים לתפאורת הצורות הקיימת בחדר. אם החדר מגובש בעיקר בעיצוב עגול עם משקופים עגולים ופרזול מעוגל, יש להצטייד בארון דומה ולהיפך: אם חדר האמבטיה מגובש על פי התבנית המלבנית, יש לבחור ארונות בעלי תבנית עיצוב זו. כך, תוכלו לשמור על עיצוב מלוטש בחדר כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה במבצע.